Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje matirani i pozolteni farovi

600 МКД

Се продава од: Дарко 16 септ. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Opel
Модел
Astra
вршиме професионално реставрирање,полирање и чистење на матирани и пожолтени фарови до беспрекорен сјај и функционалност,без вадење на фаровите по цена од само 600денари за двата фара,гаранција две години и машинско полирање на автомобили со врвни и квалитетни средства кои ги има во понуда само кас нас:MA-FRA,MENZERNA,TW,MEGUIARS,HD UNO,RUPES,SCHOOL concept, по цена од само 1500денари и гратис восоцирање,посебен пакет деконтаминација и восоцирање на лакот по симболична цена од 800 ден.погледнете дел од нашата работа на следните линкови: https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums


http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1/videos
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации