Објавени: септ. 16 2015 03:41

Poliranje matirani i pozolteni farovi

МКД

Објавени: септ. 16 03:41
Прегледи: 3
вршиме професионално реставрирање,полирање и чистење на матирани и пожолтени фарови до беспрекорен сјај и функционалност,без вадење на фаровите по цена од само 600денари за двата фара,гаранција две години и машинско полирање на автомобили со врвни и квалитетни средства кои ги има во понуда само кас нас:MA-FRA,MENZERNA,TW,MEGUIARS,HD UNO,RUPES,SCHOOL concept, по цена од само 1500денари и гратис восоцирање,посебен пакет деконтаминација и восоцирање на лакот по симболична цена од 800 ден.погледнете дел од нашата работа на следните линкови: https://www.facebook.com/AutoPrilep1/photos_albums


http://www.youtube.com/user/MultiXANTIA1/videos
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации