Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTRIRANJE NA KAMIONI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vlatko 19 септ. 22:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
CENTRIRANJE NA KAMIONI I AVTOBUSI

SEKAKOV VID NA POPRAVKI. PROMENA NA MASLO, FILTRI, PLOCKI, DISKOVI, SPONI, JASTACI ITN.
POLNENJE NA KLIMA URED.
Vlatko
Алфа Омега Сервис се наоѓа на стариот пат за Битола на излезот од Прилеп. Вршиме секаков вид на поправки на сите видови моторни возила. Центрирање на камиони, комбиња и автобуси. www.alfaomega.mk 070282481
Посетете ја нашата продавница
Aleksandar Makedonski bb Прикажи на мапата
070282481
https://www.alfaomega.mk
Vlatko

Vlatko

1 Огласи во продавницата
Кон почеток