Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJPROFESIONALNO IZVLEKUVANJE BEZ FARBANJE

100 МКД

Се продава од: DARKO 12 апр. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
100% SANACIJA NA SITE VIDOVI NA STETI OD GRAD , UDARI OD VRATI PRI PARKIRANJE NA METALNA I ALUMINIUMSKA KAROSERIJA BEZ APSOLUTNO PREPOZNAVANJE NA STETATA STO BILA PRED TOA ,SANACIJA NA STETI PRI TRANSPORT, STETI OD NESOODVETNI DRSACI "TULE" NA SIROK I TESEN POJAS.
POSETETE JA fb stranata "IZVLEKUVANJE BEZ FARBANJE " kade ima objavi od celosni video klipovi od totalno gradosani koli (NAD 50 VIDEO klipovi), fotografii od sekakov vid steti (NAD 500 objavi) . SERVISOT SE NAOGA VO BLIZINA NA RESTORAN "ODISEJA" I POSLEDNA AVTOBUSKA STANICA =5=
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации