Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJPROFESIONALNO IZVLEKUVANJE BEZ FARBANJE

10 ЕУР

Се продава од: darko 04 мар. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
SANACIJA NA STETI OD:
-GRAD
-COVECKI FAKTOR
-UDARI OD VRATI
-OSTETENI POLUMESECI
-FABRICKI RABOVI
ISTOTAKA VRSIME IZVLEKUVANJE NA STETI NA ALUMINIUMSKA KARISERIJA SO NAJSOVREMENI APARATURI I IZVLEKUVANJE NA PLASTIKA.
SERVISOT SE NAOGA VO NAS. LISICE KAJ POSLEDNA AVTOBUSKA STANICA "5". ZA SITE PODETANI INFORMACII POSETETE JA FB STRANATA " IZVLEKUVANJE bez FARBANJE" KADE IMATER NAD 2000 OBJAVI OD SEKAKOV VID STETI I NAD 100 DETALNI VIDEO KLIPOVI OD VOZILA OSTETENI OD GRAD
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации