Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREDNICA ZA SITE VIDOVI NA AVTOMOBILI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: FERBER 06 мар. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Вршиме репарација на цела предница на сите видови автомобили

-РАМЕЊА
-СПОНИ (КРАТКИ ВНАТРЕШНИ КАМИОНСКИ)
-ЈАБУЧИЦИ
-ЛЕТВИ
-ВИЉУШКИ
-СТАБИЛИЗАТОРИ
-БУФЕР ГУМИ, ЧАУРИ

НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ,
Ернест Телман 26б
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации