Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CENTRIRANJE PREDNICA KAMIONI AVTOBUSI KOMBINJA

50 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 15 септ. 01:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата

IVECO DAILY 35S17 11/2013 0 МКД
Novo set 4 aluminumski felni 19ki i 4 gumi 255/40R19 850 ЕУР
PROMOCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI M+S 195/70R15C TAURUS 15 699 МКД
ZIMSKI GUMI COMFORSER NEPOVTORLIVA MEGA AKCIJA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
***PROMOTIVNA PONUDA*** KOMPJUTERSKO CENTRIRANJE PREDNICA NA LESNI I TESKI TOVARNI VOZILA ( KAMIONI, AVTOBUSI, KOMBINJA ) = 50€***
***SERVIS ( MEHANIKA, ELEKTRONIKA, LIMARIJA )
***ZA ZAKAZUVANJE TERMIN I SITE OSTANATI INFORMACII JAVETE SE NA Tel/Viber/Whats App 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

343 Огласи во продавницата
🇬🇧 225/45R17 NAJNOV MODEL GUMA 2021 - ANGLISKI PROIZVOD 3 550 МКД
GOLEMA LETNA AKCIJA ZA SUV VOZILA GUMI 255/55R18 16 999 МКД
MERCEDES SET 4 ALU FELNI 18" - 450€ 450 ЕУР
BMW 5 E60 SET 4 ALU FELNI 18" i 4 GUMI 245/40R18  799 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации