Македонски | Shqip | English |

Hemisko cistenje i poliranje avtomobili

Се продава од: autodetailing 27 јан. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 МКД

Локација: Гази Баба, Скопjе
Servis za profesionalno masinsko poliranje avtomobili so profesionalni masini i profesionalni polirpasti na 3M
ZA SAMO 1000 DENARI
Profesionalno hemisko dlabinsko cistenje na avtomobili so masini na karcher puzzi i tornador so sredstva na MAFRA so nase nadvoresno perenje za samo 1000 denari
Poliranje na farovi za dva fara samo 300 denari
NAJDOBRO I NAJEVTINO
071880317
078206570
Нема посетени огласи
Кон почеток