Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje Farovi Полирање Фарови

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Axius 14 мај 23:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

- ПОЖОЛТЕНИ
- ЗАМАТЕНИ И
- ИЗГРЕБАНИ ФАРОВИ

Вратете го фабричкиот сјај на фаровите од вашето возило, пред да биде прекасно !
Изработка со гаранција !

Специјализиран сервис за ПОЛИКАРБОНАТНИ (пластични) фарови.

070 335-253
Leaflet

Axius

2 Огласи во продавницата
Poliranje na Farovi 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации