Оглас од претпријатие Објавени: апр. 03 2019 09:56

Hemisko Cistenje Avtomobil

Објавени: апр. 03 09:56
Прегледи: 117
Detalno Hemisko Cistenje na Vozila so najsovremeni masini i hemiski sredstva.

Kontakt:
070-335253

Info:
https://www.youtube.com/watch?v=yB9yA7EuW_0
https://www.youtube.com/watch?v=T9-J1rwu11M

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/collection/8p6YfB

https://plus.google.com/communities/112022612220300016857


Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon
MAN, IVECO, SCANIA
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации