Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SERVIS ZA SITE VOZILA NOVO VO BENELUX TUNING

Оглас од претпријатие Се продава од: Benelux Tuning 13 јул. 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
НОВО ВО БЕНЕЛУКС ТЈУНИНГ СКОПЈЕ!!!! Вршиме редовен сервис, промена на масло, филтри, сијалици, сопирачки ситеми, акумулатори, диск плочки. Рестарт и бришење на сите грешки во борд компјутер со Bosch KTS. Екстра попуст за сите Pazar3 клиенти! Ве очекуваме, BENELUX TUNING, Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL do SEAT - PSS ), 1000 Скопjе, Tel. 02 30 82 111 Mob. 071/305 600
Benelux Tuning
Broj eden za gumi i bandazi vo Makedonija
Ul.Skupi 57B (nasproti benziskata pumpa na MAK OIL
071305600, 02 30 82 111
Leaflet
Benelux Tuning

Benelux Tuning

235 Огласи во продавницата
SET 4 LETNI GUMI 245/45R18 NANKANG NS-20 = 379€ 379 EUR
NOV SET 4 BANDAZI 17" 4x100 mm  MINI OPEL 499 EUR
SIJALICKI OSRAM NIGHT BRAKER PLUS PROMO CENI 840 MKD
PROMOTIVNI SETOVI ZIMSKI GUMI 225/45/17 225/55/16 16 650 MKD
Кон почеток