Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PUMPI SERVO LETVA AERMATIK SITE VOZILA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: HIDROLAB ZLATANOVSKI 17 мар. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Repariranje na site vidovi hidraulicniletvi,mehanicki letvi,zglobovi,turbo kompresori,servo i vodni pumpi,poluosovini za site vidovi vozila,so i bez zglobovi.repariranje na vozdusni amortizeri-jastuci za AUDI, MERCEDES 211,220,221,203,204,212,ML,GL,,BMW X 5,X3,Q7,TUAREG,PHAETON,RANGE ROVER,TOYOTA LAND KRUZER.repariranje na site vidovi elektromehanicki upravuvani volanski letvi,elekro motori za elektromehanicki sistemi za upravuvanje.repariranje na site vidovi aksijalni ramenja vo gumena caura i vo jabucica,repariranje na buferi na predni amortizeri,reparianje na drzaci za motor i menuvac.
HIDROLAB ZLATANOVSKI
38975204359
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации