Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120 dizel.2005 god.120kw

4 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Автосервис Стево 16 септ. 20:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Audi A6 3,0 dizel 26 500 ЕУР
Audi A3.2,0 dizel.103kw.2005god 4 500 ЕУР
VW Golf 5 1,9 Dizel -05 4 100 ЕУР
Fiat Bravo 1,6 Dizel -08 3 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
BMW 120dizel
2005 Godina
120 kw
Plateni davacki do registracija
Автосервис Стево
Поправка на сите видови автомобили и продажба на автомобили
Посетете ја нашата продавница
Bulevar Goce Delchev Прикажи на мапата
070477887-/071230662
Автосервис Стево
070477887-/071230662
Mercedes-Benz E 220 -10 14 499 ЕУР
Audi A6 3,0 dizel 26 500 ЕУР
VW Golf 5 1,9 Dizel -05 4 100 ЕУР
Fiat Bravo 1,6 Dizel -08 3 600 ЕУР
Кон почеток