Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Izrabotka i odrzuvanje na avto enterieri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Avtotapacer Kole Вчера 10:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Компанијата АвтоТапацер КОЛЕ ви нуди, изработка и дизајн на тапацири на салони за автомобили и авто ентериери - седишта, тавани, волани како и комплетно нивно одржување.
На располање ви стојат материјали со широк спектар на бои на вештачка и природна кожа, Алкантара и ткаенини со докажан квалитет. Вашата идеа и нашето долгогодишно искуство ке направат вашиот автомобил да заблеска.
АвтоТапацер КОЛЕ, елеганција по разумна цена.
Avtotapacer Kole
  Online
070787026
Leaflet

Avtotapacer Kole

1 Огласи во продавницата
Кон почеток