Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Impiant betoni - betonjerk

0 МКД

Се продава од: Frrok 26 јул. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Shitet impiant betoni marka italiane ORU viti 2006 ka punu pak eshte ne gjendje te mire, ka kabin kontrolli me kompiuter edhe PLC SIMEM, eshte komplet automatik edhe I zinku
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации