Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Impiant betoni pomp betoni betonjerk mikser betoni

0 МКД

Се продава од: Frrok 19 ноем. 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Impiant betoni marka italiane ORU IMER GROUP me 4 bunkiera viti 2008 komplet automatik komplet i zinguar me sensor lagshtire e me PLC edhe me mikser betoni 1.5m kub

Mbushia e bunkierave behet per mjet rrypit transportier nga toka, pika 0

Per info numrin 003550672022763 ose 00393356406009
Leaflet
Кон почеток