Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bager Fiat Hitachi FH 270.3

0 МКД

Се продава од: Frrok 26 јул. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Shesim bager Fiat Hitachi model 270.3

Mjeti eshte ne gjendje te mire pune

Per informacione telefononi numrin 00355672022763 ose 00393356406009
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации