Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FIAT HITACHI W190 1999

0 МКД

Се продава од: Frrok 26 јул. 19:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Shesim Fiat Hitachi model W190 viti prodhimit 1999 me 5700 ore pune

Fadroma eshte ne gjendje te mire pune

Per informacione telefononi numrin 00355672022763 ose 00393356406009

Kemi edhe betonierk, impiant betoni, mikser, impiant kocka, Bager, Fadrom, Lug ngarkuse
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации