Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GJENERATOR AGREGAT 400KW edhe 550KW

0 МКД

Се продава од: Frrok 26 јул. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Shitet agregat gjenerator motorr IVECO me 400kwh viti prodhimit 1999 motorr me 8 pistona i ri i servisuar

Tjetri eshte agregat motorr MAN 550kwh me motorr me 10 pistona

Shesim edhe betonjerka, miksera, impiant betoni, bager
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации