Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Impiant zhavorri OMT

0 МКД

Се продава од: Frrok 25 јул. 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Shiten pjese per impiant zhavorri

OMT MP4 1100x1000

OMT 800x400

OMT MIS 3 2P 800x200

Edhe pjese te ndryshe te tjera

Kemi edhe impiant betoni betonjerk mikser betoni pomp betoni

Per info kontaktoni 00355672022763 ose 00393356406009
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации