Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Liebherr Litronic 902 1996

24 200 ЕУР

Се продава од: visar 12 јул. 09:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Liebherr Litronic 902 e vo mnogu dobra sostojba
rabotni casovi 10000 mozhe da dojdete da go gledate so proba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации