Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hitachi bager 20 tonski

16 000 ЕУР

19 000 ЕУР

Се продава од: peco 04 дек. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

FH 200
Leaflet
Кон почеток