Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skip case 580k

10 800 ЕУР

Се продава од: Erko 09 септ. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Skipot e vo odlicna sostojba servis na piksni bolsni lufta nema nikade dve korpi novi gumi novo maslo vo menjac diferencijali planetari hidraulika motor korpa na otvoranje i teleskop
Mozi zamena za mini bager gusenicar do 3.5 tona
Leaflet
Кон почеток