Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mini bager Takeuchi tb135

0 МКД

Се продава од: Imeri 17 фев. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
2005 god
3 korpi plus cekic ima
servis komplet ima
8000 casa
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации