Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Takeuchi tb 135

20 000 ЕУР

Се продава од: Raman 12 јан. 01:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
takeuchi tb 135
godina: 2005
casovi : 6000 h
ima 2 korpi plus cekan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации