Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Valjak BOMAG BW 184 AD

Се продава од: Goran 30 септ. 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава ваљак BOMAG BW 184 AD,
14 тонски,2000 година, 82 KW.
7215 работни саати.
Leaflet
Кон почеток