Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMATSU PC50MR - 05

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Eurogradba Asanoski 23 септ. 05:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

124 Огласи во продавницата

Najdobri gradezni masini vo Eurograsba Asanoski 0 МКД
Kran 0 МКД
Metalni paleti 30 ЕУР
Korpi uvoz od Italija 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Se prodava KOMATSU 5.5 toni 2005 godina so 3 korpi so brza spojka vo odlicna sostojba
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Прикажи на мапата
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

124 Огласи во продавницата
Bobcat E45 0 МКД
Nissan Cabstar / Citoren 0 МКД
Lift digalka 0 МКД
VILJUSKAR CATERPILLAR 0 МКД
Кон почеток