Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager RD 50

Се продава од: slobodan 11 дек. 23:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
se prodava bager Radoje Dakic RD 50 4X4 So 3 korpi poveke info na : 078 619 800 075 735 639 cena po dogovor bez zameni
slobodan
078619800
Leaflet
Кон почеток