Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za gradezni masini Uni Parts

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIPARTS DS SKOPJE 03 авг. 09:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNIPARTS DS SKOPJE

UNIPARTS DS SKOPJE

64 Огласи во продавницата

HLADNJACI ZA GRADEZNI MASINI 0 ЕУР
Hidraulicni cilindri za JCB 0 МКД
RACNI MAZALICI PISHTOLI ZA MAST PUMPI 0 ЕУР
Zabi i Adapteri za gradezni masini 0 МКД
Најголем избор и најниски цени на: филтери, заби за корпи, штрафови, матици, ролни, ножеви, пумпи, гумици, семеринзи, дихтунзи и секаков вид на резервни делови за сите видови градежни машини. Голем избор на артикли на лагер. Можност за нарачка на делови кои ги немаме на лагер, со најкраток рок на испорака. Дојдете во нашата продавница во инд.зона Визбегово или јавете се на нашиот телефон да се договориме.
075 330-567
075 280-577 или 02 2600-232
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Посетете ја нашата продавница
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Прикажи на мапата
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075330567
UNIPARTS DS SKOPJE

UNIPARTS DS SKOPJE

64 Огласи во продавницата
HIDRAULICNI CEKANI 0 МКД
Lanci i gasenici 0 МКД
Delovi za gradezni masini 0 ЕУР
Rezervni delovi za Gradezni masini 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации