Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezervni delovi za motori cilindri radilici

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIPARTS DS SKOPJE 27 ноем. 10:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE

UNIPARTS DS SKOPJE

64 Огласи во продавницата

Filteri za maslo  gorivo za gradezni masini 0 МКД
Motor 3304 CAT 0 ЕУР
GRADEZNI MASINI 0 МКД
Hidraulicni cilindri za JCB 0 МКД
Уни Партс ДС ДООЕЛ располага со резервни делови за мотори - цилиндри, радилици,исто така имаме и сопствен сервис, односно располагаме со стручен кадар и технички погон кој дава услуга во тековното сервисирање и одржување на градежни машини.
За подетални информации јавете се на 02/2600-232,075/330-567, 075/280-577
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Посетете ја нашата продавница
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Прикажи на мапата
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
075 330-567
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE

UNIPARTS DS SKOPJE

64 Огласи во продавницата
MOTOR 3408 CAT ORIGINAL 0 ЕУР
DOLEN STROJ ZA GRADEZNI MASHINI 0 ЕУР
GUMENI GASENICI 0 МКД
Gumeni gasenici za gradezni masini 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации