Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA Kiper Kran

25 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Lim Art Dizajn 14 авг. 14:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Lim Art Dizajn

5 Огласи во продавницата

Kran Prevoz Digalka 0 МКД
Yamaha R1 6 700 ЕУР
Renoviranje na Krov 25 ЕУР
Salonit tabli 100 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Kamijonot e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis registriran cela godina kran palfinger 10500
Lim Art Dizajn
монтажа на лимени кровови, превоз, услуги со автодигалка
Посетете ја нашата продавница
Ul.25 br3 Прикажи на мапата
078336727
Lim Art Dizajn
078336727

Lim Art Dizajn

5 Огласи во продавницата
Kran Prevoz Digalka 0 МКД
Renoviranje na Krov 25 ЕУР
Yamaha R1 6 700 ЕУР
Salonit tabli 100 МКД
Кон почеток