Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna mehanizacija nov uvoz

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Memedovski kompani 08 јан. 09:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Memedovski kompani

59 Огласи во продавницата

JCB 2007 GO 8.3 TONI 0 MKD
Mercedes-Benz Atego 8 16 kiper -07 0 MKD
Nov uvoz 0 MKD
Gradezni masini 0 MKD
Memedovski kompani vi nudi golem izbor na gradezna mexanizacija
Memedovski kompani
Poveke vidovi na Gradezni Masini od site vidovi na masini Mini bageri kombinirani masini teleskopi tovarni bobkati valaci xidrulicni pikameri frezi za bobkat korpi za site vidovi masini povelete i uverete se
Посетете ја нашата продавница
пат. Батинци бр.72 Прикажи на мапата
075431857
Memedovski kompani
075 431 857
Leaflet

Memedovski kompani

59 Огласи во продавницата
LIEBHERR 904 -05 0 MKD
Jcb 80 40 -10 0 MKD
Mercedes-Benz Atego 8 16 kiper -07 0 MKD
Nov uvoz 0 MKD
Кон почеток