Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager Liebherr A 904 -02 18000h

32 000 ЕУР

Се продава од: Hll 11 дек. 08:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Bager Liebherr A 904, 2002 god, 18000 h.
Leaflet
Кон почеток