Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager liebherr a904

61 000 ЕУР

71 000 ЕУР

Се продава од: Riste 13 ноем. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
bager liebherr a904 -2002 -18000h.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации