Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager O&K MH4 City

11 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

17 Огласи во продавницата

Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Bager O&K 10 000 ЕУР
Hyundai Trajet zamena za Pick Up 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Се продава гумен утоварач, марка O&K,модел МH4-City,година 1989,поминати км/ч cca 10 000, машината е исправна и комплетна,
цена без ддв 11 000 евра,
за повеќе инфо јавете се на 078/608-734
Tehnoinvest

Tehnoinvest

17 Огласи во продавницата
Utovarac ULT 8 000 ЕУР
Bager O&K 10 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Кон почеток