Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager О&K

7 000 ЕУР

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

18 Огласи во продавницата

Drobilka udarno gredna RM 60 35 000 ЕУР
Bager O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Се продава исправен багер O&K, модел Rh-6,1985 година,машината е комплет и исправна, поминати км/ч cca 12 000,мотор Deutz- воздушно ладење
за повеќе информации јавете се на 078/608-734,
цената е без ддв
Tehnoinvest

Tehnoinvest

18 Огласи во продавницата
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Bager O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации