Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bager O&K

10 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

18 Огласи во продавницата

Bager О&K 7 000 ЕУР
Avtobetonska pumpa MB VIBAU 12 000 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Utovarac O&K L15 10 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Se prodava bager O&K RH6-22, gasenicar,1999god,izminati km/h cca 15000, masinata e neispravna,kompletna. poveke informacii na 078/608-734
cenata e bez ddv
Tehnoinvest

Tehnoinvest

18 Огласи во продавницата
Bager O&K MH4 City 11 000 ЕУР
STANOVI VO CENTAROT NA STIP VO IZGRADBA 870 ЕУР
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Drobilka udarno gredna RM 60 35 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации