Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Drobilka udarno gredna RM 60

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 03 мар. 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата

Hidraulicen kos kran 3 500 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Stanovi vo centar na Stip 870 ЕУР
Utovarac O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
се продава дробилка Rubble Master,
2003 година, 3390mh, комплетна и исправна, моментално работи во Штип.
Машината има сопствен генератор и Deutz мотор,потрошувачка diesel 7L/h, влезен отвор 600/500мм, капацитет 60т/ч, тежина 12т, покретна (контејнерски тип)
Цената е 35 000 еур + ддв
контакт 078/608734
Tehnoinvest
078391841

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата
KRAN KATANEO 8 000 ЕУР
Kamion kiper 6 000 ЕУР
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Kombe patnicko i tovarno 1 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации