Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ESTRIH PUMPA putzmeister

3 500 ЕУР

Се продава од: Filip 05 септ. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
godina - 1984
komplet, ispravna
cena bez ddv !
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации