Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezna masina Grejder

5 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата

KRAN KATANEO 8 000 ЕУР
Utovarac ULT 8 000 ЕУР
Hidraulicen kos kran 3 500 ЕУР
Kombe patnicko i tovarno 1 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Se prodava Grejder Faun - Frich , model - f85, masinata ne e ispravna i ne e komplet, godina - 1979, cena bez ddv
poveke informacii na 078/608-734
Tehnoinvest

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата
Hyndai Trajet za delovi 0 МКД
Utovarac O&K MH4 City 11 000 ЕУР
Hidraulicen kos kran 3 500 ЕУР
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации