Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hidraulicen kos kran

3 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата

Stanovi vo centar na Stip 870 EUR
Estrih pumpa 3 000 EUR
Celiusna drobilka Richer 0 MKD
Bager O&K 10 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Se prodava, marka - PAUS, ispravna i kompletna sostojba, cena bez ddv
za poveke info 078/608-734
Tehnoinvest

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата
Hyundai Trajet zamena za Pick Up 0 MKD
Avtobus TAM 80A 2 200 EUR
Utovarac O&K MH4 City 11 000 EUR
Priklucno vozilo Krone 5 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации