Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMION VOLVO + BAGER LIEBHERR

61 000 ЕУР

Се продава од: Risтe 14 ноем. 10:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Kiper volvo 2011 тri osovini + Bager Liebherr A904, 2002 - 18000 h. (тOP)
Leaflet
Кон почеток