Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Utovarac ULT

8 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Tehnoinvest 05 окт. 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата

Hyundai Trajet zamena za Pick Up 0 МКД
Kombe patnicko i tovarno 1 900 ЕУР
Celiusna drobilka Richer 0 МКД
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Se prodava utovarac na gumi ULT 160, ispraven, kompleten, 1995 godin, minati km/h cca 10 000.
za poveke informacii 078/608-734
cenata e bez ddv
Tehnoinvest

Tehnoinvest

19 Огласи во продавницата
Stanovi vo centar na Stip 870 ЕУР
Avtobus TAM 80A 2 200 ЕУР
Estrih pumpa 3 000 ЕУР
Priklucno vozilo Krone 5 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации