Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Avtodigalka teleskopska digalka i viluskar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dooel Noce 03 авг. 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dooel Noce

Dooel Noce

3 Огласи во продавницата

Avtodigalka Rigo RTT400 35 TON 45 000 ЕУР
Platforma podvizno skele Iteco 9 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
IZNAJMUVAME:
- AVTODIGALKI OD 35 TON DO 80 TON
- VILUSKAR DIGALKA ( TELEHANDER ) MERLO 13- 17- 21 METRI VISINA
- PLATFORMI PODVIZNI DO 12 METRI VISINA

MERLO VILJUSKAR DIGALKA AVTODIGALKA
Dooel Noce
Ноче Дооел основана во 2004 година е меѓу првите компании во Македонија која се занимава со автодигалки и виљушкари, транспорт, дигање и ракување со секаков вид на товар. Професионалните услуги - изнајмување на монтажно скеле, самоодни подвижни платформи и посебни изведби во областа на нискоградбата се препознатливи токму за оваа компанија од Струга, но своите услуги ги нудат ширум целата територија на Македонија. Со своето скоро 16 годишно искуство, Ноче Дооел создрава препознатлив квалитет и е водечка фирма во Југозападна и Југоисточна Македонија, која уште од самиот почеток и сите години работа после тоа се труди и секојдневно го надоградуваат својот возен парк со механизација и опрема за професионална и врвна услуга. Механизацијата која ја имаат на располагање е : - Marchetti MG 195 (1991 година, 80 тона носивост, висина 41м + 19м) - Liebherr LTM 1070 (1990 година, 80 тона носивост, висина 35м + 17м) - Rigo RTT 400 (1994 година, 35 тона носивост, висина 27м + 14м) - Rigo RTT 400 (1991 година, 35 тона носивост, висина 27м + 14м) - Merlo 40.21 ROTO (2004 година, 5 тона носивост, висина 21м) - Merlo 40.17 KS (2006 година, 5 тона носивост, висина 17м) - Merlo 40.17 K (2007 година, 5 тона носивост, висина 17м) - Merlo 38.14 P (2009 година, 4.5 тона носивост, висина 14м) - Merlo 35.13 K (2005 година, 4.5 тона носивост, висина 13м) - Merlo 35.13 K (2004 година, 4.5 тона носивост, висина 13м) - Merlo 35.13 K (2003 година, 4.5 тона носивост, висина 13м) - Merlo 35.13 EVS (2001 година, 4.5 тона носивост, висина 13м) - Merlo 35.13 EVS (1998 година, 4.5 тона носивост, висина 13м) - Mercedes Actros 2631 (2000 година, 14 тона носивост/кран 6 тона, висина 13м) - Mercedes Sprinter 414 (2010 година, 2.5 тона носивост) - CASE (1995 година) - ТОYOTA (2003 година, 2.5 тона новсивост) - BOBCAT E14 (2011 година) - BOSS (1998 година, 9 тона носивост) - ITECO IG 10160 (2003 година, висина 12м) Со својата механизација и експертиза, вработените во Ноче Дооел, ја водат својата компанија на највисоко ниво на интегритет. Нивниот асортиман е претставен на нашиот сајт и истиот може да го разгледате низ огласите кои се поставени на Пазар3.
Посетете ја нашата продавница
Мислешево - Браќа Миладиновци ББ. Прикажи на мапата
075556144
https://www.dooelnoce.com.mk
Dooel Noce
075556144
Leaflet
Dooel Noce

Dooel Noce

3 Огласи во продавницата
Avtodigalka Rigo RTT400 35 TON 45 000 ЕУР
Platforma podvizno skele Iteco 9 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации