Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AVTODIGALKA TELESKOPSKA DIGALKA VILJUSKAR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dooel Noce 16 септ. 10:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Dooel Noce

4 Огласи во продавницата

Avtodigalka Rigo RTT400 - 35 TON 39 000 EUR
Audi A4 2.0 TDI Avtomatik 9 800 EUR
Platforma Podvizno Skele Iteco IG 10160 D/E 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
IZNAJMUVAME:
- AVTODIGALKI OD 35 TON DO 80 TON
- VILUSKAR DIGALKA ( TELEHANDER ) MERLO 13- 17- 21 METRI VISINA
- PLATFORMI PODVIZNI DO 12 METRI VISINA

MERLO VILJUSKAR DIGALKA AVTODIGALKA
Dooel Noce
ВРШИМЕ ​УСЛУГИ ​СО ​АВТОДИГАЛКА ​И ​ТЕЛЕХАНДЕР ​НИЗ ​ЦЕЛА ​МАКЕДОНИЈА. ​ НА ​РАСПОЛАГАЊЕ ​ИМАМЕ ​ОД ​3 ​ДО ​80 ​ТОНСКИ ​ДИГАЛКИ ​ДО ​50 ​МЕТРИ ​ВИСИНА.
Посетете ја нашата продавница
Мислешево - Браќа Миладиновци ББ. Прикажи на мапата
075556144
https://www.dooelnoce.com.mk
Dooel Noce
075556144
Leaflet

Dooel Noce

4 Огласи во продавницата
Avtodigalka Rigo RTT400 - 35 TON 39 000 EUR
Audi A4 2.0 TDI Avtomatik 9 800 EUR
Platforma Podvizno Skele Iteco IG 10160 D/E 0 EUR
Кон почеток