Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VIBRO PLATNE GODINA 2006

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel Денес 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата

VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA DIZEL 2004 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA PLIN GOD 2011 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

20 Огласи во продавницата
TERENSKI VILUSKAR MANITOU 3 TONA DIZEL 0 МКД
VILUSKAR LINDE 1.6 TONA DIZEL GOD 2000 0 МКД
VIBRO PLOCA WACKER 2006 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации