Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VIBRO PLOCA WACKER 2006

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Adi Forklifts Dooel 06 апр. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11 0 МКД
VILUSKAR JUNGHENIRICH 3.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 3.5 TONA DIZEL GOD 2014 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
- VIBRO PLOCA
- GODINA 2006
- 478 KG
- SO KLUC
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel

Adi Forklifts Dooel

18 Огласи во продавницата
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 МКД
VILUSKAR JUNGHEINRICH 1.6 TONA ELEKTRICEN 0 МКД
VILUSKAR LINDE 3.5 TONA -11 0 МКД
VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL GOD 2007 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации