Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BAGER PEL JOB 5 TONA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Bula Forklift 18 јан. 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Bula Forklift

Bula Forklift

62 Огласи во продавницата

VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL - 339 0 МКД
VILUSKAR HYSTER R14 ELEKTRICEN 2 600 ЕУР
MAN SO KRAN 0 ЕУР
VILUSKAR LINDE 1.6 DIZEL TRIPLEX  -201 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Bager / Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: PEL-JOB
Model: 256 - 5.2 TONA
God na Proizv: 1999
2 Korpi
Bula Forklift
070-666-660
Bula Forklift

Bula Forklift

62 Огласи во продавницата
VILUSKAR DAEWOO 1.5 TON PLIN  240 0 МКД
VILUSKAR TOYOTA TRIPLEX 1.8 TON PLIN -178 0 МКД
TRAKTOR ZA CISTENJE SNEG  4X4 0 МКД
VILUSKAR LINDE ELEKTRICEN 1.6 TON 0 МКД
Кон почеток