Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Betonska Pumpa

0 МКД

Се продава од: Veton 29 мај 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Putzmeister 24m
Mercedes-Benz 1722-93god

Vo odlivna sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации