Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dizalicat te ardhura nga Zvicra

0 ЕУР

Се продава од: Fatmir 26 септ. 00:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Shiten dizalicat te ardhura nga Zvicra viti 2000 me dogan me dokumenta t kryera krejt serviset e kryer gomat e reja
Pesha:400kg
Lartesia:25 metra
Kompania e prodhimit :PAUS Palfiner
Leaflet
Кон почеток